برگزاری نخستین رویداد کسب و کار “مد و سامیت”

رویداد کسب و کار “مد و سامیت” تهران در چهار بخش با نام های مد و دیزاین، مد و تک، مد و تاک و مد و ورکشاپ برگزار خواهد شد.
تهران – اقتصاد برتر – 27 خرداد 97
مهدی معصومی موسس ومدیر عامل مجموعه “مدو” در مراسمی که با حضور جمعی از صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه و چهره های مطرح مد و لباس برگزار شد، ضمن مرور فاکتورهای موفقیت صنعت مد و لباس در دنیا، به معرفی نخستین رویداد کسب و کار “مد و سامیت” تهران، ماموریت و اهداف آن پرداخت.

در این مراسم، معصومی عواملی همچون رویدادها و نمایشگاه های مد، کنفرانس ها و فشن تاک ها، ورکشاپ های آموزشی، رشد رسانه های مد، بلاگرها و افراد تاثیرگذار در معرفی برندها و محصولات، تکنولوژی در مد و گردهمایی نخبه های مد و فشن دنیا را در رویدادهایی با نام فشن سامیت ها، همفکری و برنامه ریزی در خصوص مشکلات صنعت مد و ارائه راه حل های مناسب را به عنوان مهم ترین عوامل موفقیت و توسعه صنعت مد در دنیا برشمرد.
او گفت: با توجه به حضور چندین ساله مجموعه مدو در صنعت مد و برگزاری دو دوره رویداد کارآفرینی مدوتک، و تحقیق و بررسی در خصوص صنعت مد داخلی و همینطور عوامل موفقیت این صنعت در دنیا به این جمع بندی رسیدیم که مهمترین مشکل برای رشد و توسعه صنعت مد داخل عدم ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان صنعت مد در ایران است.
موسس و مدیر عامل مجموعه “مدو” با اشاره به اینکه راه حل ما برای این مشکل کمک به ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان این صنعت خواهد بود اظهار داشت: نام این پلت فرم مد و سامیت است

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

گفتگو